Nový Oukitel K7 už je čtvrtou generací modelu řady K s 10.000 mAh kapacitou baterie a je tedy na co navazovat, protože předchůdci se řadili k nejúspěšnějším kouskům tohoto výrobce. Oficiálně byl telefon oznámen už před měsícem a konečně to vypadá, že se dočkáme i začátku prodejů. Tedy pro začátek alespoň předprodejů, které odstartují exkluzivně na e-shopu Banggood už 19. června. A i když je Oukitel K7 výbavou o něco slabší než vlajkový model K10, tak má určitě i tak co nabídnout zmlsanému zákazníkovi.

Dnes pro vás máme teardown video tohoto telefonu, tedy rozborku s pohledem přímo do nitra na vnitřnosti telefonu. Značka Oukitel se snaží jako obvykle zaručit vysokou kvalitu zpracování, která je jim ostatně vlastní, ale i tak se jedná o velký krok vpřed v porovnání s minulými generacemi jako je třeba legendární K10000. Jednoduché a měkké linie nahradily v designu telefonu zaměření na vykrojené úhly a rohy a zadní panel je ve slušivé a příjemné kombinaci kovu a kůže. Výrobce se také chlubí speciální optimalizací fotoaparátu, který by měl údajně podívat velmi dobré výsledky v horších světelných podmínkách, takže budeme doufat, že moc nepřehání.

Předprodeje Oukitelu K7 začnou hned po čínském Festival Dračích Lodí 19.června a pro začátek budou k mání exkluzivně jen na e-shopu Banggood. Speciální předprodejová cena byla stanovena na 159.99 dolarů, což je sympatická sleva z oficiálních 179.99 dolarů. Dočkáme se i nějakých dalších bonusů, ale ty budou konkrétně odhaleny přímo při začátku předprodejů. Ale už teď se můžete registrovat k odběru posledních informací a notifikací právě k začátku předprodejů, aby vám nic zásadního neuteklo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.