Soutěží není nikdy dost a proto tu dneska jednu pro vás máme. Připravil ji pro vás oficiální Vernee e-shop pro Slovenskou a Českou republiku a soutěžit můžete na jejich facebookových stránkách. A o co že se vlastně hraje? Tím vyvoleným je Vernee Thor E.

Podmínky soutěže jsou jednoduché jako facka. Stačí se stát fanouškem FB stránky Vernee Mobile Česko-Slovensko a dát lajk příspěvku se soutěží. Ve chvíli, kdy bude překročena hranice 2000 fanoušků, bude náhodně vybrán jeden z nich, který dostane Vernee Thor E zdarma.

A pokud nevíte, o čem Vernee Thor E přesně je, máme tu i krátké shrnutí parametrů. Displej má úhlopříčku 5 palců s rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 s 3 GB RAM a 16 GB interní paměti.

Hlavním tahákem je baterie s kapacitou 5020 mAh a podporou rychlého 9V/2A nabíjení. Ta je uložena do těla s tloušťkou 8,2 mm při hmotnosti 149 gramů.

V rámci foto výbavy dostal telefon do vínku mono zadní fotoaparát s rozlišením 8 MPix a přední 2 MPix kamerku. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS.

Veškeré další parametry telefonu naleznete na stránkách Vernee e-shopu a podrobnosti o facebookové soutěži najdete zde a tamtéž se do soutěže můžete zapojit. Tak hodně štěstí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.