Popularita dronů stále stoupá a s nezadržitelně se blížící dovolenou také stoupá nákupní horečka případných zájemců o nějakého toho létajícího kamaráda. Vidina krásných panoramatických záběrů z exotických krajin nebo třeba vzdušného záběru šlapadla na Máchově jezeře je prostě velmi lákavá. A my dnes ještě přiložíme polínko, protože pro vás máme slevové kupóny e-shopu Tomtop na dva drony z rodiny značky MJX Bugs.

Prvním je MJX Bugs 5W, který je ideální i pro začátečníka, protože v krabici dostanete opravdu vše potřebné. Dron je už přímo vybaven kamerou s FullHD rozlišením a díky 6-osému gyroskopu bude postaráno i o hezky stabilizované záběry. Díky 1800 mAh kapacitě baterie by měl zvládnout až 15 minut ve vzduchu na jedno nabití a dosah 2.4 GHz dálkového ovladače je velmi slušných 200-300 metrů. Dojde i na spoustu pokročilých funkcí jako je headless mód, Follow Me režim, vzlet a přistání pomocí jediného tlačítka, GPS a spousta dalších. K mání je pak díky kupónu JTS5W jen za €129.96 a obchod zaručuje zaplacení dopravy, celních tarifů a daní.

Druhým do party je pak MJX Bugs 3 Pro, který sice nenabídne kameru přímo v balení, ale nechá rozhodnutí na uživateli, jakou konkrétní si na stabilizovaný gimbal zavěsí. Zase ale má výrazně větší kapacitu baterie 2800 mAh, díky které se na jedno nabití udrží ve vzduchu přes 20 minut. Opět samozřejmě veškeré moderní funkce jako barometer altitude hold, GPS, vzlet a přistání jedním tlačítkem a další. Pořídit si ho můžete se slevovým kupónem SS3PRO jen za €128.24 a opět Tomtop zaručuje nulové problémy s dopravou, celníky a daňovými povinnostmi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.