Ano, je to tak. Zítra v 10:00 startuje druhé kolo prodejů telefonu Xiaomi Mi 8, který byl v prvním kole vyprodán během několika sekund a stále je tu obrovské množství fanoušků, kteří po tomto telefonu touží.

A to i přesto, že v kole prvním mělo jít údajně do prodeje zhruba sto tisíc kusů. Jasným důvodem takového zájmu je jednak obliba produktů Xiaomi, jednak výborné specifikace Mi 8 a velmi zajímavá cena, takže v rámci poměru cena/výkon rozhodně není moc co řešit.

Telefon zaujal kromě slušné foto výbavy, díky které získal v benchmarku DxOMark v testu focení 105 bodů, také dvoupásmovou GPS. Tím se navíc stal světově prvním přístrojem s podporou duálního frekvenčního navigačního družicového systému.

Takže pokud si brousíte zuby na svůj vlastní kus Mi 8, připravte se na zítřek a buďte rychlí. V prodeji by se měla objevit také zlatá a modrá barevná varianta Mi 8 a podle všeho bude naskladněno více než milion kusů přístroje. Cena by opět měla být 2699 jüanů, což je v přepočtu zhruba 421 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.