Celý koncept moderních technologií by napovídal tomu, že by nám veškerá elektronika a jiné vymoženosti měly usnadňovat život a pracovní nasazení. A v mnoha případech tomu tak samozřejmě je, jen se nepouštějte do větších diskuzí s vašimi prarodiči o důležitosti a jednoduchosti počítačů či telefonů. Ale co se týče třeba usnadnění úklidu ? Na tom byste se určitě shodli s s nimi a takový Xiaomio Roborock Vacuum Cleaner 2 by se jim mohl i líbit. Nechte prostě úklid na robotovi !

Druhá generace robotického vysavače od Xiaomi samozřejmě staví na dobrých základech svého předchůdce a k nim přidává nové specialitky jako funkce 2 in 1 Sweep and Mop pro to správné mokré vytření podlahy hned po vydávání. Robot je opět vybaven systémem LDS (Laser Distance Sensor) pro automatické vyhýbání překážkám a chytré plánovaní optimální cesty bytem či domem pro čistící práce. Dále pak třeba 3D vysávacím systémem s výkonem 2000Pa, velkou 5200 mAh kapacitou baterie, ovládáním pomocí mobilní aplikace a spoustou dalších vymožeností a vychytávek.

Robota Xiaomi Roborock Vacuum Cleaner 2 si můžete pořídit třeba ze skladů e-shopu Lightinthebox, tedy konkrétně toho evropského, za cenu $422.49/€372.64 a veškerými transportními, daňovými a celními poplatky v ní už zahrnutými. Připraveni ke vstupu do moderního robotického světa ?