Vernee Mars Pro se objevil na trhu zhruba v polovině loňského roku. Už tenkrát se o něm tvrdilo, že je to po konstrukční stránce velmi povedený telefon.

Zákazníky také zaujal použitý procesor, kterým je osmi jádrový Helio P25 z dílen MediaTek. Ten doplňuje 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, tu lze dále rozšířit pomocí SD karty v hybridním slotu až o 128 GB.

Ovšem Vernee Mars Pro není jen o procesoru a velké RAMce. Jeho displej má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů a jemností 400 ppi. Bonusem je pak filtr „modrého světla“.

Ve foto výbavě najdeme zadní 13 MPix fotoaparát se clonou f/2.0 a přední selfie kamerku, která má rozlišení 5 MPix.

Baterie má solidní kapacitu 3500 mAh s tzv. Endurance módem, který by měl zajistit snížení spotřeby a delší výdrž. Operačním systémem je Android 7.1 Nougat s nadstavbou VOS.

Vernee Mars Pro je stále v prodeji na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, a to za 215 Euro. Pro čtenáře Gizchina tu máme i slevový kupón ve tvaru VERNEE, který cenu telefonu poníží ještě o 15 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.