Společnost Oppo v květnu/máji vydala speciální edici Nebula Special Edition pro svou vlajkovou loď Oppo R15. Tato novinka je za stejnou cenu jako Dream Mirror Edition. Celkově si tak u tohoto modelu můžete vybírat ze 7 barevných variant. Pokud vás, ale žádná nenadchla, neklesejte na mysli. Je zde osmá barevná variace s názvem Magic powder.

Oppo R15 Magic powder ocení zřejmě zvláště ženy. Tato barevná varianta se skládá z růžové a zlaté barvy. Jedná se podobně speciální barevný gradient jako u edice Nebula. Tento model bude k dostání na oficiálních stránkách společnosti od 6.června/júna za zhruba 421 dolarů. Tento chytrý telefon bude dodáván spolu s reproduktorem OPPO M11 Bluetooth.

Příchodem Oppo R15 Magic powder, si tak můžeme vybírat ze základních, ale i speciálních barevných variant. Na výběr je například  – bílá, červená, purpurová, zrcadlící se červená, černá, Nebula (modro-růžovo-fialová), Magic powder (růžovo-zlatá).

Výrobci smartphonů mají ve zvyku postupně přidávat barevné varianty u svých vlajkových lodí a tak na ně poutat pozornost. Necháme se překvapit zda tohle bude poslední nebo má Oppo ještě něco v záloze.

Specifikace

Kromě rozličné barevné škály jsou všechny telefony stejně vybavené. Mají 6,28-palcový Full HD+ OLED displej s výřezem nahoře jako u smartphonu Apple iPhone X. Poměr stran dělá 19:9.
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.