Společnost Vernee se za celou dobu své existence soustředila na produkci klasických telefonů. To se změnilo na konci loňského roku, kdy se na trhu objevil jejich odolný Vernee Active.

Pokud byste očekávali nějaký obří hranatý a pogumovaný model, jste velmi daleko od pravdy. Vernee Active totiž na první pohled vůbec nevypadá jako běžný outdoorový přístroj.

Při výrobě bylo použito kevlaru, rohy a rám přístroje jsou vyztuženy. Nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G. Konektory chrání pevné krytky.

JDI displej Vernee Active má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1920×1080 pixelů. Telefon pohání osmi jádrový procesor Helio P25 s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti.

Baterie má kapacitu 4200 mAh a podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna. Ve foto výbavě najdeme zadní fotoaparát s rozlišením 16 MPix, PDAF a světelností f/2.2. Přední kamera je 8 MPix.

Pokud vás tedy tento odolňák s tělem klasika zaujal, mrkněte na naši recenzi a na stránky oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde najdete nejen další podrobnosti, ale můžete Vernee Active aktuálně zakoupit za 286 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.