V posledních dnech se docela hodně mluví o vzkříšení řady Find přístrojů společnosti Oppo. Sama společnost potvrdila, že dalším pokračovatelem bude Oppo Find X. Včera jsme se dokonce dozvěděli, že Oppo oficiálně vstupuje na evropský trh, což je pro fanoušky této značky jistě dobrá zpráva.

Nu a dnes tu máme další zprávu, která patří k těm dobrým. Oppo Find X bude oficiálně uveden 19. června/júna. a jeho prezentace se bude odehrávat v pařížském Louvre. Jak stylové v souvislosti se vstupem společnosti do Evropy.

Řada Find byla pověstná svými vysokými specifikacemi, pokročilými funkcemi a pohledným designem. Proto se očekává, že Find X, který se objeví jako další z této série po dlouhých čtyřech letech, bude vybaven tím nejlepším, co lze v současnosti do telefonu nacpat.

Ostatně včera se také na síti objevily některé parametry Oppo Find X. Kromě nich se předpokládá, že telefon bude podporovat 5G sítě a sama společnost tvrdí, že půjde o futuristickou vlajkovou loď. Nechme se tedy překvapit, co si pro nás Oppo uchystalo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.