Po dlouhém čekání byl koncem minulého měsíce konečně oficiálně uveden populární fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 a jeho atraktivní cenovka 169 jüanů (26 dolarů) přilákala obrovské množství koupěchtivých fanoušků.

Náramek bylo možno téměř okamžitě rezervovat ještě před tím, než odstartuje jeho oficiální prodej. Ten začíná dnes a předběžné objednávky se jen v Číně vyšplhaly k úctyhodnému, více než 640 tisícovému počtu.

Přesto, že velké množství rezervací nemusí nutně znamenat stejně vysoká prodejní čísla, předpokládá se, že Mi Band 3 bude bleskově vyprodán a to i přesto, že se zas až tak výrazně neliší od svého předchůdce Mi Band 2.

Jde v podstatě o mírně inovovanou verzi, především v rámci designu a displeje. Band 3 má také o něco málo více funkcí než jeho předchůdce. Je nabízen ve dvou verzích, přičemž ta dražší podporuje NFC.

Xiaomi Mi Band 3 se zatím prodává jen na čínském trhu, ale vzhledem k tomu, že má i evropskou certifikaci RoHS, je tu velký předpoklad, že se s ním potkáme i na našem trhu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.