Minulý týden v pátek, když jsme psali o tom, že společnost Oppo skutečně chystá po dlouhé době rozšíření řady Find o Oppo Find X, jsme ještě neznali jeho specifikace. Bylo jen jasné, že Find X bude a společnost na to upozornila několika teasery.

Přes víkend si „čínští hledači pokladů“ dali velkou práci a vyšťourali v hlubinách sítě specifikace, které by Oppo Find X mohl mít. Samozřejmě, jako vždy, musíme brát i tuto informaci s rezervou, protože pochází z čínské Weibo.

A na co bychom se tedy mohli těšit? Telefon by měl údajně mít displej s úhlopříčkou 6,42 palců, Full View design a rozlišení 2K. Zatím se neví, zda bude na displejem horní výřez a nebo se dočkáme displeje bez výřezu. Ale vzhledem k tomu, že mezi parametry je i zmínka o 3D skenování obličeje, tak je velká šance, že výřez bude.

Co se procesoru týče, je očekáván, jak jinak, Snapdragon 845 s 8 GB RAM a 256 GB interní paměti. Kapacita baterie by měla být 4000 mAh s podporou rychlého nabíjení Super VOOC. Uveden je také pětinásobný bezztrátový optický zoom u hlavní kamery.

Kdy by se Oppo Find X mohl objevit? To je otázka za milión i pro čínské tipaře, tedy alespoň zatím.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.