Společnost Google představila dvě generace přístrojů Pixel, i když tato zařízení a zejména druhá generace Pixelů se potýkaly a potýkají s mnoha problémy a uživatelé si často stěžují. V letošním roce se očekává, že bude uvolněna třetí generace Pixelů a proslýchá se, že Google pracuje na telefonu, který bude pohánět procesor Snapdragon 710.

Tuto informaci zveřejnil na svém twiterovém účtu nám všem dobře známý tipař Roland Quandt s tím, že půjde o telefon střední třídy a jeho představení se očekává v první polovině příštího roku.

Roland také podotýká, že nezná ani rámcové parametry chystaného přístroje, tedy kromě procesoru Snapdragon 710 a říká také, že společnost Google začala pracovat na vývoji tohoto zařízení teprve před měsícem.

Snapdragon 710 zažil svůj debut v Xiaomi Mi 8 SE teprve před pár dny. Ví se o něm, že je postaven na 10nm LPP procesu, používá architekturu Kryo 360 a jeho maximální frekvence je 2,2 GHz, Jako GPU je zde Adreno 616. Čipset také podporuje rychlé nabíjení QC 4.0+.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.