Telefony značky UMIDIGI jsou známy velmi luxusním vzhledem a dokonce i levnější modely vypadají skoro stejně vymazleně jako jejich mnohem dražší sourozenci. Jedním z takových mazlíků je i UMIDIGI S2 Lite a tento telefon navíc momentálně můžete najít v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest. A v nabídce je i slušivá červená verze, která vám v letošním vedrech půjde k pleti.

UMIDIGI S2 Lite je opravdu fešák a uděláte s ním parádu i doslova za pár šupů, ostatně celokovovové unibody zpracování není nikdy špatnou volbou. Telefon je vybaven 5,99-palcovým displejem s poměrem stran 18:9 a HD+ rozlišením, procesorem MT6750T, 4 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, duálním zadním 16 Mpix + 5 Mpix fotoaparátem, 5 Mpix selfie kamerkou, dual SIM dual standby, 5100 mAh baterií, 3D Face Unlock technologií a čistým verzí Androidu.

V nabídce bleskových prodejů limitované počtem kusů na e-shopu Gearbest je pak k mání jen za 129.99 dolarů v černé nebo zmíněné rudé verzi, takže proč si ještě před prázdninami neudělat radost nějakým tím kusem mobilního čínského křemíku v kovovém balení.