Nabídka TV boxů je v poslední době opravdu nabitá a je tak docela problém vybrat si a kápnout na model, který by přesně vyhovoval požadavkům uživatele. Naštěstí jsou i velmi dobře vybavené kusy k mání za velice příznivé ceny a to je přesně případ TV boxu X96 Max, který můžete momentálně najít v nabídce oblíbeného e-shopu Lightinthebox.

TV box X96 Max je vybaven výkonným quad-core procesorem Amlogic S905W spolu s penta-core grafickým čipem Mali-450, 3 GB RAM nebo 16 GB vnitřní paměti. Zvládne vše co si jen můžete přát pro přehrávání videí ve 4K UHD rozlišení, ať už se jedná o HDMI 2.0a port, podporu HDR10, 10bitovou hloubku barev nebo BT.2020 širší barevný gamut. Pokud ke všemu připočítáte i systém Android 7.1.1, Bluetooth modul nebo dual band Wi-Fi ac, tak jde opravdu o velmi slušně vybavený kousek.

Navíc je X96 Max k sehnání v nabídce e-shopu Lightinthebox jen za $45.99/€41.39, takže pokud se momentálně poohlížíte po výkonném a zároveň dostupném TV boxu pro vaši televizi, pak by tenhle mohl být právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.