Nabídka TV boxů je v poslední době opravdu nabitá a je tak docela problém vybrat si a kápnout na model, který by přesně vyhovoval požadavkům uživatele. Naštěstí jsou i velmi dobře vybavené kusy k mání za velice příznivé ceny a to je přesně případ TV boxu X96 Max, který můžete momentálně najít v nabídce oblíbeného e-shopu Lightinthebox.

TV box X96 Max je vybaven výkonným quad-core procesorem Amlogic S905W spolu s penta-core grafickým čipem Mali-450, 3 GB RAM nebo 16 GB vnitřní paměti. Zvládne vše co si jen můžete přát pro přehrávání videí ve 4K UHD rozlišení, ať už se jedná o HDMI 2.0a port, podporu HDR10, 10bitovou hloubku barev nebo BT.2020 širší barevný gamut. Pokud ke všemu připočítáte i systém Android 7.1.1, Bluetooth modul nebo dual band Wi-Fi ac, tak jde opravdu o velmi slušně vybavený kousek.

Navíc je X96 Max k sehnání v nabídce e-shopu Lightinthebox jen za $45.99/€41.39, takže pokud se momentálně poohlížíte po výkonném a zároveň dostupném TV boxu pro vaši televizi, pak by tenhle mohl být právě pro vás.