Ohodnoťte článek

Ano, je to tak, po téměř dvou letech čekání je nástupce Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 3, konečně na světě. Byl, kromě jiných zařízení, představen na dnešní výroční konferenci společnosti Xiaomi.

V čem se tedy Mi Band 3 liší od Mi Band 2? Design je v podstatě stejný, proč také měnit něco, co spolehlivě funguje. Změna přichází u zobrazovacího modulu, který je ocelový s 0,78 palcovým dotykovým OLED displejem. Ten je oproti Mi Band 2 mírně vypouklejší a zaoblený a hlavně větší.

Interaktivní displej může zobrazovat příchozí hovory, textovky, informace o počasí a samozřejmě nechybí běžné funkce jako je krokoměr, počet spálených kalorií, monitoring spánku, monitoring srdečního tepu nebo budík.

Xiaomi Mi Band 3 je vodotěsný a odolný vůči prachu, dokonce jedna z verzí podporuje i NFC. Podle tvrzení společnosti by měl na jedno nabití vydržet až 20 dní provozu.

Náramek bude nabízen v několika barevných variantách, konkrétně v oranžové, modré a černé. Verze bez NFC vás přijde na 169 jüanů (26 dolarů), verze s NFC je poněkud dražší, zaplatíte za ni 199 jüanů, což je zhruba 31 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.