Ano, je to tak, po téměř dvou letech čekání je nástupce Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 3, konečně na světě. Byl, kromě jiných zařízení, představen na dnešní výroční konferenci společnosti Xiaomi.

V čem se tedy Mi Band 3 liší od Mi Band 2? Design je v podstatě stejný, proč také měnit něco, co spolehlivě funguje. Změna přichází u zobrazovacího modulu, který je ocelový s 0,78 palcovým dotykovým OLED displejem. Ten je oproti Mi Band 2 mírně vypouklejší a zaoblený a hlavně větší.

Interaktivní displej může zobrazovat příchozí hovory, textovky, informace o počasí a samozřejmě nechybí běžné funkce jako je krokoměr, počet spálených kalorií, monitoring spánku, monitoring srdečního tepu nebo budík.

Xiaomi Mi Band 3 je vodotěsný a odolný vůči prachu, dokonce jedna z verzí podporuje i NFC. Podle tvrzení společnosti by měl na jedno nabití vydržet až 20 dní provozu.

Náramek bude nabízen v několika barevných variantách, konkrétně v oranžové, modré a černé. Verze bez NFC vás přijde na 169 jüanů (26 dolarů), verze s NFC je poněkud dražší, zaplatíte za ni 199 jüanů, což je zhruba 31 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.