Kola produkce čínského výrobce No.1 se otáčí opravdu setsakra rychle a jejich kulometná kadence je skoro až obdivuhodná. Posledním chystaným počinem je hybrid sportovních a bussiness hodinek s názvem No.1 F13, který by ve velmi blízké budoucnosti měl dorazit na světové trhy. A co přesně od tohoto modelu můžeme očekávat ?

Protože se jedná částečně o hodinky určené pro sportovní a outdoor vyžití, tak určitě nepřekvapí certifikace IP68, takže vydrží nějaké to horší zacházení a plánované či neplánované koupele. Design je poměrně konzervativní, ale velmi hezky vypadá 3D vypouklé sklíčko na barevném 1-palcovém displeji. Další vybavení zahrnuje například procesor Nordic 51822, měřič srdečního tepu HRS 3000, Bluetooth 4.0, 350 mAh kapacita baterie nebo speciální multifunkční tlačítko. Samozřejmě nepřijdete ani o podporu sledování sportovních výkonů ať už běháte, jezdíte na kole, plavete nebo hrajete stolní tenis.

Více informací o chystaných chytrých hodinkách No.1 F13 je k dispozici na webových stránkách výrobce, ale prozatím netušíme, kdy přesně tento produkt dorazí na trh a hlavně s jakou cenovkou.