Zrovna k nám dorazil  další obrázek zítra představovaného Xiaomi Mi 8 a nutno říci, že to s revoluční čtečkou otisků prstů integrovanou v displeji nevypadá vůbec dobře. Opět je na obrázku totiž klasická kruhová čtečka na zádech telefonu a tvar telefonu odpovídá opravdu Mi 8 a ne údajně menšímu a hranatějšímu Mi 8 SE. Takže se možná opravdu naplní zvěsti o této technologii až u Mi 8 Plus…

Bez zajímavosti ale určitě není ani hardwarové tlačítko na levé hraně telefonu, o kterém se zatím nezmiňují žádné z předcházejících reportů. Může se jednat o speciální tlačítko na AI asistenta, případně konfigurovatelné tlačítko pro vaši potřebu, protože na tlačítko spouště fotoaparátu je pravděpodobně příliš nešťastně umístěné.

Každopádně bude definitivně jasno už jen za pár hodin, takže bude konečně možno ukončit kolotoč spekulací a dohadů. Ale za sebe mohu říci, že pokud opravdu nebude Xiaomi Mi 8 mít integrovanou čtečku otisků, tak to budu pokládat za zklamání.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.