Nové modely UMIDIGI Z2 a Z2 Pro jsou velmi zajímavým příspěvkem od této tradiční značky a oficiálně byly představeny jen před pouhými pár dny. Ale až do dneška je nebylo možné koupit ani předobjenat, což firma lehce napravuje, protože už je možné se zaregistrovat právě k prvním předprodejům. Na papíře základní Z2 nevypadá až tak lákavě, ale Z2 Pro bude bez debat zcela jiná káva. Brazilská.

Takže prozatím zapomeneme na Z2 s procesorem Helio P23 a zaměříme se zcela na UMIDIGI Z2 Pro. To bude vybaveno výrazně výkonnějším procesorem Helio P60 se speciální AI jednotkou, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 6.2-palcovým FullHD+ displejem s poměrem stran 19:9, čtveřicí fotoaparátů – 16 Mpix + 8 Mpix kombo na obou stranách, 3550 mAh baterií, bezdrátovým nabíjením 15W, globálními LTE frekvencemi, NFC nebo Androidem 8.1 Oreo. To nezní zle, že ?

Zmíněné registrace k předprodejům jsou zatím k mání jen pro model Z2, který by měl dorazit za cenu 249.99 dolarů 11. června, ale na Z2 Pro si budeme muset počkat ještě o chvíli déle. Ale čekání si můžete ukrátit i  produktivně, protože je momentálně v plném proudu globální giveaway soutěž právě o 10 kusů UMIDIGI Z2 Pro spolu s bezdrátovou nabíječkou Q1. Proč nezkusit štěstí.