Spekulanti a tipaři nikdy nespí, zvláště pak, když se chystá tak velká akce, jakou bude mít za dva dny Xiaomi. Takže se „zaručenými informacemi“ se roztrhl pytel. Už po několikáté se tedy podíváme na zoubek Xiaomi Mi 8.

Jak známo, čínský internet snese vše, takže i tuto informaci je nutno brát s nadhledem. Na síti kolují dva teasery, které mají zobrazovat telefon Xiaomi Mi 8 v černé a bílé barevné variantě a nesměle naznačují, že telefon bude dodáván s čelním tvrzeným sklem.

Samozřejmě kromě toho můžeme opět vidět design jak čelního, tak i zadního panelu. Zdá se, že tyto renderované obrázky vycházejí z toho, co se už obecně ví. Tedy poměrně široký horní výřez nad displejem, který bude sloužit pro uložení až sedmi senzorů, včetně toho, který by měl zajistit funkci 3D skenování obličeje.

Rámečky kolem obrazovky jsou subtilní, ale brada telefonu se zdá být poněkud širší. Zadní panel je místem pro duální fotoaparát, který je uložen vertikálně v levém horním rohu, uprostřed horní části je pak snímač otisků. Spodní hrana obsahuje průduchy reproduktorů a konektor USB-C.

Ovšem po podrobnějším zkoumání obrázků to vypadá, a to zejména u černé varianty, že si nějaký čínský šikula docela vyhrál ve Photoshopu, protože design velmi nápadně připomíná iPhone X. Nu a co se týče hlavních parametrů Mi 8, tak o těch jsme se zmínili v tomto článku.