Bylo by asi nošením dříví do lesa znovu upozorňovat na to, že Xiaomi chystá velkou výroční konferenci na 31. května/mája. Ovšem zatím se pořádně neví, co konkrétního společnost představí. Mezi očekávanými produkty je i náramek Xiaomi Mi Band 3.

Jisté náznaky, že fitness náramek je skutečně ve výrobě a že bude určitě uveden ještě letos tu byly a jsou. Ostatně i Lei Jun se při uvedení herního telefonu Black Shark producíroval s Mi Band 3 na zápěstí. A společnost vypustila i několik upoutávek na tuto nositelnost.

Stále je však otázkou, kdy bude Mi Band 3 uveden. to se mění po tweetu Viceprezidenta Xiaomi, Wang Xianga, který potvrdil, že dlouho očekávaný náramek bude prezentován spolu s dalšími produkty 31. května/mája. Mimo jiné také potvrdil uvedení telefonu Mi 8 a MIUI 10.

Podle uživatelské příručky Xiaomi Mi Band 3, která se objevila na síti minulý týden můžeme očekávat dotykový displej, který bude podporovat i gesta. Samotný modul bude více zaoblený a vystouplý než tomu bylo u Mi Band 2.

Mi Band 3 by měl mít také certifikaci IP67, podporu Bluetooth 4.2 a NFC. Samozřejmě by neměly chybět ani obvyklé funkce jako snímač tepové frekvence, krokoměr a monitoring spánku.

Kromě již zmiňovaných produktů, které by měly být koncem měsíce prezentovány se také očekává uvedení vyšší verze telefonu Xiaomi Mi 8 SE a údajně i procesoru Surge S2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.