Podle oficiální upoutávky víme, že Moto Z3 Play bude představen 6. června/júna v Brazílii. Víme také, jaké by měl mít telefon parametry a jak bude vypadat. Jediné o čem se v posledních dnech spekulovalo, byla možnost využití Moto Mods.

Na toto téma se zaměřili pánové z Xda-Developers a vypátrali snímky z interního materiálu společnosti Lenovo, na kterých je Moto Z3 Play vyobrazen i s modulem 5G Moto Mod.

Poprvé se moduly Moto objevily v roce 2016, kdy bylo 5G připojení ještě ve fázi vývoje, ale dnes, kdy jsou někteří operátoři v podstatě připraveni nabídnou 5G to vypadá, že své uplatnění nalezne i 5G Moto Mod.

Moto Z3 Play

Pojďme se však podívat na zmiňované snímky. Na prvním z nich je k vidění čelní panel Moto Z3 Play společně s modulem 5G Moto. Chystaný telefon má sice poněkud větší displej než jeho předchůdci z série Z, ale jeho rozměry i tvar je stejný, právě z důvodu možnosti využití Moto Mods.

Na čelním panelu chybí snímač otisků prstů, který zřejmě nebude ani na zadní straně právě kvůli Moto modulům. Lze tedy předpokládat, že bude na hraně přístroje.

Moto Z3 Play

Druhý snímek ukazuje, jak bude možno modul připojit k telefonu. O samotném modulu toho zatím moc nevíme, ale podle fotky můžeme usoudit, že telefonu přidá na tloušťce. Očekáváme, že podrobnosti o 5G Moto modulu se objeví v nejbližších dnech, protože do oficiálního uvedení ještě nějaký ten čas zbývá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.