Společnost Huawei nepřestává chrlit nové a nové výdobytky techniky. Na MWC 2018 tato společnost odhalila tři nové tablety v sérii MediaPad M5. Jedná se o 8,4-palocvý MediaPad M5, 10,8-palcový MediaPad M5 a MediaPad M5 Pro. A nyní se na certifikačním webu FCC nachází novinka v podobě Huawei MediaPad M5 WP. Což je takový příslib brzkého odhalení tohoto nového zřízení.

Bohužel z uveřejněného seznamu specifikací z FCC se toho mnoho nedozvíme o klíčových vlastnostech a specifikacích nejnovějšího tabletu. Naštěstí máme k dispozici jeho schéma.

Specifikace

Kromě schématu novinky zde máme pro vás i odhady možných specifikací nejnovějšího tabletu Huawei MediaPad M5 WP. Jeden ze zdrojů uvádí, že by se mělo jednat o 8-palcový tablet s Full HD displejem (1920 x 1080 pixelů). Jeho tělo by mělo být tvořeno z kovu. Dále by měl mít tablet IP certifikaci, což by mělo znamenat odolnost proti vodě a prachu. Na zadní straně by měla být umístěna duální kamera 13MP + 2MP. Jiné zdroje uvádí, že se bude jednat o jednu kameru a LED blesk. Tak na rozřešení budeme muset vyčkat.

Pro selfie fotky a videohovory je na přední straně umístěn 8MP fotoaparát. Domovské tlačítko je umístěno pod displejem a zároveň opatřeno integrovaným snímačem otisků prstů. Pravděpodobně bude vybaven nejnovějším osmi jáídrovým procesorem Kirin 960 s 3 GB RAM a 32 GB vnitřní pamětí. Baterie bude zřejmě o kapacitě 4 980 mAh. Huawei MediaPad M5 WP měří pouhých 8 mm a váží 310 gramů, což zní moc dobře.

Z detailů přiložené tabulky FCC můžeme vybrat třeba přítomnost dvou stereo reproduktorů s technologií Harman Kardon. U tabletu Huawei MediaPad M5 WP najdete i 3.5 mm konektor pro sluchátka, podporu microSD a micro USB port. Toto zařízení bude umožňovat propojenost mezi  Dual Band Wi-FI, LTE a Bluetooth 4.2 LE.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.