Když uvažujeme o koupi nového telefonu, bereme v potaz nejen cenu, ale i další aspekty, které naše rozhodnutí ovlivní. U Vernee X by to mohla být například velká kapacita baterie a s tím spojená i výdrž telefonu.

A nejen to. Telefon svým designem přesně zapadl do trendu, který začal loni a letos s velkou razancí pokračuje. Ano, řeč je o „celoplošné“ obrazovce s poměrem stran 18:9, úhlopříčkou 6 palců a rozlišením 2160×1080 pixelů.

Kombinace procesoru Helio P23 a dostatečné paměti, konkrétně 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště, by měla zaručit plynulý a hladký chod. Navíc je vbrzku přislíbena aktualizace z Android 7.1 na Android Oreo, což by mělo ještě zvýšit úspornost a výkonnost telefonu.

Vernee X má duální fotoaparát jak na zadní, tak i přední straně. Zadní foto kombo je složeno z 16 MPix a 5 Mpix snímačů s podporou PDAF. Na čelním panelu najdeme kombinaci 13 a 5 MPix snímačů. Pro ty, kteří si potrpí na dlouhou výdrž telefonu je tu baterie s kapacitou 6200 mAh s podporou rychlého 9V/2A nabíjení.

Tolik ve stručnosti o parametrech Vernee X. Pokud by vás zajímalo, jak telefon funguje v běžné praxi, můžete si pročíst naši recenzi. Zakoupit jej můžete na oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 262 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.