V příštích dnech nás čeká několik velkých představovacích konferencí některých zásadních jmen čínského mobilního průmyslu a asi nejblíže je nám ta od Meizu 29. května. Na ní by měl být představen další člen rodiny telefonů Blue Charm- Meizu M6T. Výrobce už rozeslal pozvánky ohledně předvedená tohoto modelu a je tak jasné, že se střední třída opět rozroste.

Dnes k nám dorazily další reálné snímky tohoto telefonu, i když samozřejmě nejde o nic extra potvrzeného, tak vše vypadá autenticky. Neodhalují sice nic zásadního, ale aspoň potvrzují zadní duální fotoaparát a čtečku otisků prstů situovanou přímo pod čočkami. Za zmínku také stojí hned trojice barevných verzí telefonu, Matte Red, Standard Black a asi nejzajímavější Gray Sandstone, která velmi připomíná starší“zrnitý“ povrch modelů OnePlus.

Co se týče hardwarových specifikací telefonu, tak už jsme měli tu čest vidět dokumenty z TENAA a Geekbench, takže máme poněkud lepší představu co očekávat. Meizu M6T by mělo dostat 5,7-palcový displej s poněkud dietním HD+ rozlišením 1440×720 pixelů, tedy poměrem stran 18:9 a zbrusu nový procesor Spreadtrum SC9850 s jádry taktovanými na 1.3 GHz. V dokumentech z TENAA je ale vidět takt jader na 1.5 GHz, takže není zcela jasné, zda se nakonec bude o tento Spreadtrum procesor opravdu jednat.

Dále by pak telefon měl být k mání v několika rozdílných verzích lišících se kapacitou pamětí, od 2 GB RAM + 16 GB vnitřní paměti přes 3 GB + 32 GB až po 4 GB +64 GB. Fotografy by se pak měla snažit uspokojit zadní duální 13 Mpix + 2 Mpix kombo a 8 Mpix přední selfie kamerka. Baterie bude mít kapacitu 3230 mAh a na zbytek si musíme počkat až do 29. května.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.