Společnost Vernee není na trhu s mobilními telefony žádným nováčkem. Na svém kontě sice nemá stovky telefonů, ale méně mnohdy znamená více. Jedním z jejich prvních přístrojů, které světu představili, byl Vernee Thor.

Severský Bůh hromu ve své době zaznamenal velkou oblibu a společnost jej poměrně pravidelně aktualizovala. I dnes, přestože už má nějaký ten pátek za sebou, by se mohl stát solidním zařízením pro ty, kteří při nákupu hledají telefon se slušným poměrem cena/výkon.

Displej telefonu má úhlopříčku 5 palců s rozlišením 1280×720 pixelů, ochranou Gorilla Glass třetí generace a nechybí ani 2.5D zakřivení.

Procesorem je osmi jádrový MT6753 s 3 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix, přední pak 5 MPix. Baterie má kapacitu 2800 mAh s podporou rychlého nabíjení.

Ve výbavě telefonu nechybí ani snímač otisků prstů, podpora 4G/800 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz a operační systém Android 7.0 Nougat.

Samozřejmě specifikacím Vernee Thor odpovídá i cena, která se na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku aktuálně pohybuje ve výši 108 Euro, Pokud použijete slevový kupón ve tvaru THOR, cena bude ponížena ještě o 5 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.