Motorola začíná rozesílat pozvánky na akci, která se bude konat 6. června/júna v Brazílii a přestaven na ni bude novinkový Moto Z3 Play.

Tímto Motorola naváže na svou letošní spanilou jízdu, kdy v brazilském Sao Paulu oficiálně uvedla celou řadu telefonů Moto G6 a Moto E5. Už tenkrát se předpokládalo, že se v polovině roku vrátí na místo činu a odhalí právě Moto Z3 Play a zřejmě i Moto Z3.

O telefonu Moto Z3 Play se mluví zhruba od půlky dubna/apríla a k našim očím se dostalo již nemálo informací o parametrech a k vidění byly i nějaké ty renderované obrázky.

Podle nich se očekává, že přístroj bude spadat do střední třídy díky poměrně oblíbenému procesoru Snapdragon 636. Ten by měly doplnit 4 GB RAM paměti. V rámci kapacity interní paměti bychom se měli dočkat dvou verzí, a to s 32 GB a 64 GB. Očekává se také, že Moto Z3 Play poběží na Android 8.1 Oreo s podporou Treble.

AMOLED Max Vision displej by měl mít úhlopříčku 6 palců s rozlišením 2160×1080 pixelů a poměrem stran 18:9. Baterie bude mít 3000 mAh. Zadní kamera by měla být duální, přičemž jeden ze snímačů bude 12 MPix. Na čelním panelu pak najdeme 8 Mpix fotoaparát.

Jediná věc, o které se zatím nemluvilo je podpora Moto Mods. Ale do představení Moto Z3 Play ještě zbývá dost času, takže se k nám zřejmě ještě nějaké info donese.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.