Na tiskové konferenci 12.června v Šanghaji se od čínského giganta Vivo očekává oficiální představení nového modelu telefonu, jehož prototyp jsme pod označením Vivo Apex mohli poprvé spatřit na veletrhu MWC v Barceloně. Šlo asi o nejzajímavější kus celého veletrhu, který se těšil zasloužené pozornosti nejen médií a tak se na jeho uvedení čeká opravdu s velkými očekáváními. Dnes se na internet dostaly snímky neznámého telefonu značky Vivo a vše nasvědčuje tomu, že by se mělo jednat právě o finální verzi Vivo Apex.

Poměrně překvapivě je telefon na obrázcích označován jako Vivo Nex, ale designově vypadá zcela identicky s Vivo Apex, přední panel je bez „vykousnutí“ a jakýchkoli rámečků. Stejně tak hardwarová výbava vypadá na stejné úrovni s procesorem Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM a systémem Android 8.1 Oreo s nadstavbou FunTouch OS 4.0

This slideshow requires JavaScript.

.

Poptávka po opravdu bezrámečkovém designu telefonu je vskutku vysoká a Vivo Nex (Apex) je tak předurčeno už dopředu k velkému kasovnímu trháku, ke kterému navíc přispěje i velmi pokročilé hardwarové vybavení. To by mělo zahrnovat i čtečku otisků prstů integrovanou přímo v displeji a speciální vysouvací model předního selfie fotoaparátu. Samozřejmě uvidíme jak závratnou sumu za telefonu bude Vivo požadovat, protože se z jejich dílny většinou nejedná o zrovna cenově dostupné modely.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.