Vernee Thor Plus se v prodeji objevil zhruba v polovině loňského roku a mnozí uživatelé jej dodnes považují za telefon, který má velmi dobrý poměr cena/výkon. To je u přístrojů společnosti Vernee poměrně známá věc.

Vernee Thor Plus k tomu ještě dostal do vínku obří baterii s kapacitou 6200 mAh, která se vlezla do poměrně štíhlého 8,7 mm celokovového těla, takže design nijak neutrpěl a výdrž telefonu je zajištěna. Výrobce dokonce tvrdí, že přístroj by měl vydržet například 20 hodin přehrávání videa a 750 hodin v pohotovostním režimu. Baterie podporuje rychlé nabíjení Pumpexpress 2.0

Ani další parametry telefonu nemusí v dnešní době zapadnout, i když nepatří k těm, které jsou zasaženy módními trendy Full-screen designu, duálních fotoaparátů a horních výřezů v displeji.

Když už mluvíme o displeji, tak ten má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 spárovaný s 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. V rámci foto výbavy je připraven zadní snímač ON Semiconductor AR1335 s rozlišením 13 MPix a přední 8 MPix kamera.

Ano, není to sice nejnovější model, ale i tak má stále slušné parametry, které doplňuje i solidní cena. Vernee Thor Plus můžete aktuálně pořídit v oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku za 137 Euro, přičemž běžná prodejní cena je 169 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.