Společnost Meizu nedávno představila sérii telefonů Meizu 15, ale jak vidno tím její letošní práce nekončí. Jednu dobu se šuškalo, že pro letošek chystají i model Meizu 16, ale o něm jsme už delší dobu neslyšeli. Spíš to vypadá, že brzo spatří světlo světa novinkový Meizu M6T.

Společnost totiž začíná rozesílat pozvánky na prezentační akci, která se uskuteční 29. května/mája a uveden by měl být výše zmíněný telefon. Na Weibo se také objevil oficiální teaser, který byl postován na účtu subznačky Blue Charm a telefon nese jen označení 6T. Ale jak víme, zařízení Blue Charm mají vždy ve svém názvu písmeno M, jako například Meizu M6 nebo Meizu M6 Note.

Meizu M6T

O Meizu M6T zatím víme jen to, co se objevilo na stránkách Tenaa. Telefon by měl mít 5,7 palcový displej s HD+ rozlišením a osazen by měl být nespecifikovaným osmi jádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz.

Bude vydán v paměťových verzích 2/3/4 GB RAM a 16/32/64 GB interní paměti. Zadní duální fotoaparát by měly tvořit 13 MPix a 2 MPix snímače, přední kamera je 8 MPix. Baterie bude mít kapacitu 3230 mAh. Proslýchá se také, že jeho cena by se měla pohybovat kolem 999 jüanů (157 dolarů).