Ohodnoťte článek

Společnost Meizu nedávno představila sérii telefonů Meizu 15, ale jak vidno tím její letošní práce nekončí. Jednu dobu se šuškalo, že pro letošek chystají i model Meizu 16, ale o něm jsme už delší dobu neslyšeli. Spíš to vypadá, že brzo spatří světlo světa novinkový Meizu M6T.

Společnost totiž začíná rozesílat pozvánky na prezentační akci, která se uskuteční 29. května/mája a uveden by měl být výše zmíněný telefon. Na Weibo se také objevil oficiální teaser, který byl postován na účtu subznačky Blue Charm a telefon nese jen označení 6T. Ale jak víme, zařízení Blue Charm mají vždy ve svém názvu písmeno M, jako například Meizu M6 nebo Meizu M6 Note.

Meizu M6T

O Meizu M6T zatím víme jen to, co se objevilo na stránkách Tenaa. Telefon by měl mít 5,7 palcový displej s HD+ rozlišením a osazen by měl být nespecifikovaným osmi jádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz.

Bude vydán v paměťových verzích 2/3/4 GB RAM a 16/32/64 GB interní paměti. Zadní duální fotoaparát by měly tvořit 13 MPix a 2 MPix snímače, přední kamera je 8 MPix. Baterie bude mít kapacitu 3230 mAh. Proslýchá se také, že jeho cena by se měla pohybovat kolem 999 jüanů (157 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.