Značka Oukitel se už dlouhé roky snaží produkovat telefony zaměřené na opravdu masivní výdrž a jejich monstra s obřími bateriemi si vydobyly pevné místo na trhu. A po vydání vlajkového modelu K10 se hodlají zaměřit i na útok na střední třídu, kterou by podle jejich plánu opanovat model Oukitel K7 s 10.000 mAh kapacitou baterie. Smělé plány, ale podložené zkušenostmi.

Samozřejmě hlavním prodejním tahákem bude právě výdrž telefonu díky 10.000 mAh kapacitě, která by měla stačit až na 50 dní ve stand-by režimu a více než 3 dny náročného užívání. A díky 9V/2A rychlo-nabíjení by se měla obří baterie kompletně dobít za 3 hodiny 40 minut. Dnes pro vás také máme i první preview video ukazující hlavní funkce a výhody K7, tak se na něj mrkněte níže.

Oukitel K7 bude vybaven 6-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesorem MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 13 Mpix + 2 Mpix duálním zadním fotoaparátem, čtečkou otisků prstů a operačním systémem Androidem 8.1 Oreo. Na trh by měl telefon dorazit zhruba někdy na začátku června a oficiální cena se odhaduje zhruba na 180 dolarů. Samozřejmě budou k mání i předprodeje s bleskovými prodeji a už dnes se můžete podívat, jak si tento kousek pořídit jen za 99.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.