Po dlouhé době dohadů a mlžení o datu konání výroční konference společnosti Xiaomi máme konečně jasno. Dnes totiž Xiaomi oficiálně potvrdila datum 31. květen/máj a místo Shenzen.

Představeno bude větší množství produktů. Sice není potvrzeno co konkrétně na prezentaci uvidíme, ale předpokládá se, že to bude Xiaomi Mi 7, telefon Mi 8th Anniversary Edition, což by mohl být Xiaomi Mi 8 a v neposlední řadě i náramek Mi Band 3.

Mnozí fanoušci také doufali, že se na této výroční akci dočkají i představení Xiaomi Mi Max 3, protože Max 2 byl loni představen také v květnu /máji, ale jak již víme přímo od CEO Xiaomi, Leie Juna, Mi Max 3 bude uveden až v průběhu června/júna nebo až v červenci/júli.

Samozřejmě je možné, že Xiaomi na svou významnou akci chystá i nějaké to překvapení, takže by asi bylo zbytečné očekávat, že všechny trumfy vysypou z rukávu ještě před konferencí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.