Vernee M6 je poměrně nový telefon společnosti Vernee a vydán byl docela nedávno. Je nástupcem původní verze M5. Protože je relativně levný se svěžím designem, výrobce předpokládá, že zaujme hlavně mladé uživatele.

Telefon nejen navazuje na úspěchy oblíbeného a levného předchůdce, ale ve spoustě věcí ho rozhodně překonává. Má velmi štíhlé tělo s tloušťkou pouhých 6,9 mm a kovou konstrukcí.

Úhlopříčka displeje má 5,7 palce s rozlišením 1440×720 pixelů, nechybí 2.5D zakřivení. Poměr stran je 18:9 a samotná obrazovka by měla zabírat až 80% čelního panelu.

Uvnitř telefonu pak tepe osmi jádrový procesor MT6750 doplněný o 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Operační systém Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS je optimalizován tak, aby plně využil tuto konfiguraci.

Vernee M6 je sice osazen jen mono hlavním fotoaparátem, ale jeho rozlišení 13 MPix by pro běžné mobilní focení mělo postačit. Přední kamerka je 8 MPix. Baterie má kapacitu 3300 mAh a speciální šetřící režim by měl zvyšovat její výdrž.

Cena je poměrně příznivá. Za 149 Euro můžete Vernee M6 pořídit na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.