Pokud patříte k početným zástupům fanoušků Xiaomi, tak se vám možná budou líbit dnešní slevové kupóny z nabídky e-shopu Cafago. Tedy pokud momentálně pošilháváte po vybudování nebo vylepšení vlastní síťové infrastruktury. V nabídce spojené s těmito kupóny je Xiaomi Mi WiFi Router 3 a Xiaomi WiFi Amplifier Pro, takže žádná ořezávátka.

Xiaomi Mi WiFi Router 3 má hned čtveřici antén a samozřejmě je vybaven i podporou 802.11ac Wi-Fi, která může dosahovat rychlosti až 1167 Mbps, tedy pokud zkombinujeme obě pásma (2.4 GHz se 300 Mbps a 5 GHz s 867 Mbps). Pro potřeby firmwaru a provozu je k dispozici i 128MB SLC flash ROM a vše lze samozřejmě plně konfigurovat a ovládat pomocí aplikace MiWiFi. Tento pokročilý router si můžete momentálně pořídit za velmi příjemnou cenu, protože díky kupónu AMC19 klesla jeho cena až do 20. června jen na 26.65€ / $31.98.

Druhým produktem je pak Xiaomi WiFi Amplifier Pro, což je zesilovač Wi-Fi signálu kompatibilní s většinou dostupných routerů. Pomocí dvojice 2 dBi antén můžete výrazně nápomoci šíření signálu vlastní Wi-Fi sítě a zesilovač podporuje až 64 zároveň připojených zařízení. Je navíc velmi skladný a designovaný k rychlému a jednoduchému uchycení na zeď. S kupónem AMPAS00 si navíc můžete koupit až do 20. června jen za 11.32€ / $13.58.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.