Velká představovací akce Xiaomi se rychle blíží, protože podle posledních zpráv by opravdu měla proběhnout už 31. května. Ale čeho přesně se na ní dočkáme ještě zdaleka jasné není. Nejčastěji jsou v kuloárech k zaslechnutí jména jako je Mi 7, Mi Band 3, speciální edice k 8. výročí firmy Mi 8 nebo Mi Max 3. Vyjádření šéfa firmy Lei Juna na sociální síti Weibo však zchladilo naděje fanoušků právě na brzké odhalení Xiaomi Mi Max 3, protože podle něj ještě není připraven a dorazí zhruba někdy v červenci.

Původně se předpokládalo, že by nový přerostlý model od Xiaomi mohl dorazit už v květnu, protože předchůdce Mi Max 2 byl představen v květnu 2017, ale poslední slova Lei Juna jsou dostatečně výmluvná. Takže i podle nejoptimističtějších prognóz bude Mi Max 3 představen někdy na konci června s dostupností v červenci. Takže pokud toužíte po pořádné „lopatě“ značky Xiaomi, tak si holt budete muset ještě chvíli počkat.

Xiaomi Mi Max 3 už se dočkalo i prvních spekulací ohledně hardwarového vybavení telefonu a designu, ale jde stále o nepotvrzené dohady. Podle nich by měl telefon dostat do vínku obří 6,99-palcový displej s poměrem stran 18:9 a FullHD+ rozlišením (malé tablety zdraví), 5500 mAh kapacitu baterie s QC 3.0 rychlo-nabíjením a procesor Snapdragon 635 spolu se 3GB/4GB RAM a 64GB/128GB vnitřní paměti. Tyto spekulace už však jsou poměrně vousaté a v novějších verzích už se objevuje i procesor Snapdragon 660. Tak snad už brzy bude jasno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.