Vydání chytrého telefonu Samsung Galaxy S9/S9 Plus přineslo spíš rozčarování než nadšení. Tento model nepřinesl nic moc zajímavého kromě výkonnějšího interního systému oproti svému předchůdci S8. Nicméně tak to někdy bývá. Občas vyjde z té samé dílny velmi vydařené zařízení a někdy to není taková „bomba“ jak bychom čekali. Nyní se však objevily snímky chystané novinky Samsung Galaxy S10 a vypadá to na velmi podařený smartphone.

Jak můžete na úvodní fotografii vidět, byly zachyceny fotografie s opravdickým bezrámečkovým displejem. Podle všech dostupných odhadů by se mělo jednat právě o Samsung Galaxy S10. Popravdě řečeno, ale zatím neexistuje žádné oficiální potvrzení tohoto tvrzení. Pokud by to byl správný odhad, tak by to bylo opravdu dost dobré. Dosáhnout bezrámečkového displeje není vůbec jednoduché vzhledem k několika senzorům, které obsahuje a ty nelze ignorovat. Uvidíme jak si s tím výrobci Samsungu poradili.

Specifikace S10

Podle nejnovějších zpráv by měl být Samsung Galaxy S10 odhalen na CES 2019 se super displejem, čímž by mohl vzít vítr z plachet IPhone X. Ice Universe (respektovaný čínský leaker) má důvody se domnívat, že hustota pixelů na obrazovce přesáhne 600 PPI. Díky těmto podrobnostem můžeme usuzovat, že tento smartphone Samsung Galaxy S10 bude potřebovat zatraceně dobrý SoC. Mohlo by se jednat o SD845 nebo nejlépe 855 (pokud bude k dispozici). Snímač otisků prstů očekáváme vpředu na displeji.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.