O chystaném telefonu Lenovo Z5 se v poslední době hodně mluví a z Říše středu o něm přicházejí zprávy, které se místy zdají být až neuvěřitelné.

Tyto informace pouští do oběhu sám vice prezident Lenovo, Chang Cheng. Naposledy šokoval zvěstí, že Lenovo Z5 bude mít 4 TB vnitřní paměti. To je taková porce paměti, kterou snad nikdo nebude u telefonu schopen využít.

Předchozí info pana Chenga hovořilo o maximálním poměru displeje vůči tělu telefonu, který by měl být až 95%. Bylo by to sice fajn, ale tohle je taky tak trochu z říše snů.

Dneska nás vice prezident Lenovo zas chce upozornit na to, že novinkový Lenovo Z5 bude mít duální fotoaparát s podporou AI. Na čínské Weibo také umístil dvě fotky, které jsou údajně nafoceny právě Lenovo Z5 a dokonce jsou opatřeny i vodoznakem AI Dual Camera a ikonkou duální kamery.

Fotky byly zjevně foceny za špatných světelných podmínek při západu a východu slunce, ale jsou tak malé, že nelze moc poznat jak jsou kvalitní. Nicméně barevnost je poměrně přirozená a detaily se zdají být celkem ostré.

Podle toho, že Lenovo Z5 by měl být uveden v červnu/júni, předpokládáme, že nás pan vice prezident bude ještě nějakou dobu zásobovat informacemi o tom, jak úžasný telefon to bude a ve finále nám sdělí i cenu, která nás patrně srazí na kolena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.