Ohodnoťte článek

Zhruba v polovině května/mája se nechal CEO Xiaomi, Lei Jun, slyšet, že společnost chystá velkou konferenci v Shenzenu a ta by měla proběhnout ještě v tomto měsíci. Uvedl také, že hodlají představit víc než jedno zařízení.

Očekávat bychom tedy mohli Xiaomi Mi 7, nebo Mi 8, nebo Mi 7 a jeho nějakou vyšší verzi. Prostě v tomhle nemá zatím nikdo moc jasno a Xiaomi se v tomto směru doposud nevyjádřila. Dále bychom se mohli dočkat i náramku Mi Band 3. To však také není pořád potvrzeno, takže co přesně pro nás Xiaomi chystá, ví patrně jen oni sami.

Ovšem ani přesné datum konference není doposud známo. Lei Jun podle svého vyjádření na čínských sociálních sítích opět tak trochu mlží a pouze připouští, že konference bude a bude koncem května/mája. Ale většina spekulantů se shoduje na tom, že akce proběhne 31.5.

Některé zdroje tvrdí, že konference v Shenzenu bude opravdu velkolepá a pro Xiaomi velmi důležitá. Ostatně měla by být oslavou 8. výročí společnosti. Na akci je údajně pozváno zhruba 5000 lidí. A nám, kteří do Číny pozváni nejsme nezbývá než doufat, že Xiaomi dá vědět, jak akce proběhla a co vlastně představili.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.