Pokud snad patříte k nešťastníkům co si pořídili televizi ještě před příchodem vlny „chytrých“ modelů, tak ještě automaticky nemusíte zoufat. Stejně tak hrdí majitelé sice chytrých televizí s tragickým softwarem, nebo šnečí rychlostí. V dnešní době není nejmenším problémem si pořídit levně výkonný TV Box a značka Xiaomi patří, jako ostatně skoro ve všem, k zavedené špičce. A dnes pro vás máme nabídku e-shopu Lightinthebox právě na Xiaomi Mi Box.

Xiaomi Mi Box zvládne vše co byste čekali od pokročilého TV Boxu a navíc jde o velmi decentně vypadají a kompaktní kousek. Čtyř-jádrový procesor s jádry Cortex-A53 je doplněn 2 GB RAM plus 8 GB vnitřní paměti a nedělá mu nejmenší problémy dekódování nejnovějších kodeků ve 4K rozlišení jako je H.265 s HDR nebo VP-9 Profile-2. Dočkáme se také Dolby a DTS dekódování u audio stopy a rychlý HDMI 2.0 port se postará o korektní přenosy jak obrazu, tak zvuku. Jedná se o také o mezinárodní verzi s originální EU koncovkou napájení, takže žádné adaptéry a určitě potěší i Bluetooth dálkové ovládání s podporou hlasových funkcí.

Zakoupit si Xiaomi Mi Box můžete právě ze zásob e-shopu Lightinthebox, kde je k nalezení za $59/€51.92 a vaše „hloupá“ nebo „nepříliš chytrá“ televize vám za vaši volby určitě poděkují.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.