Nedávno jsme se zmiňovali o tom, že Xiaomi pro letošek chystá hned několik dalších telefonů kromě Xiaomi Mi 7 a jedním z nich by mohl být i Xiaomi E6. Ten se totiž čerstvě objevil v Geekbench.

Jde zatím zřejmě jen o kódové označení, protože v produktové řadě, která by měla být postupně uvolňována přístroj s tímto označením není. Nicméně ve výpisu z Geekbench je patrno, že telefon bude pohánět osmi jádrový procesor s taktem 2,0 GHz. Přesný typ procesoru uveden není, ale spekuluje se, že by mohlo jít o Snapdragon 625.

Procesor doplní 3 GB RAM a operačním systémem bude Android 8.1 Oreo. V single-core testu nasbíral Xiaomi E6 841 bodů a v multi-core testu dosáhl na 4259 bodů. Vzhledem k tomu, že skóre je dosti podobné tomu, jakého dosáhl v Geekbench i Xiaomi Mi 5X, mohlo by jít opravdu o procesor Snapdragon 625.

Pokud bychom se vrátili zpět k oficiálnímu názvu chystaného telefonu, mohlo by jít o přístroj z řady Redmi a nebo by to mohla být globální verze nedávno představeného Redmi S2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.