Nejen fotbaloví fanoušci vyhlížejí letošní Mistrovství světa ve fotbale, ale připravují se na něj i výrobci chytrých telefonů. Společnost Vivo je jedním z partnerů světového poháru, takže není divu, že pro tuto příležitost vydala speciální edici telefonu Vivo X21 World Cup.

Není tajemstvím, že letos se Mistrovství světa bude konat v Rusku a je to vůbec první ročník, který proběhne ve východní Evropě. A ruský trh je pro čínské výrobce rozhodně zajímavé odbytiště.

Vivo X21 World Cup Edition je vyveden ve dvou exkluzivních barvách Victory Red a Tibetian Blue a na zadním panelu najdeme také logo Mistrovství a originální vzor. Ovšem to je asi tak vše, protože k nějakým změnám v rámci parametrů telefonu nedošlo. Zůstávají stejné jako u Vivo X21.

World Cup

Telefon z této speciální edice pohání procesor Snapdragon 660 s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Displej má úhlopříčku 6,28 palce a rozlišení 2280×1080 pixelů. Poměr stran je 19:9.

Změna nenastala ani ve foto výbavě. Zadní duální kamera je složena ze snímačů 12 MPix a 5 MPix. Přední fotoaparát je 12 MPix. Kapacita baterie je 3200 mAh a operačním systémem je Android 8.1 Oreo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.