Rozmach dostupných chytrých gadgetů kulminuje a není tak opravdu problém si pořídit velice dobré kousky za dumpingové ceny. Dash kamerky jsou velice šikovným doplňkem pro vaše auto, které zvládnout nahrávat (nejen automaticky) video záznam pro případ nehody, nebo nějakých problémů. A my pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Cafago na jednu takovou v podobě Xiaomi 70MAI.

Xiaomi 70MAI je chytrá dash kamerka, která zvládne mnohem více, než byste si při prvním pohledu na cenu mysleli. Pro začátek samozřejmě zvládne záznam ve FullHD rozlišení, používá kompresi kodekem H.264 a díky 130-stupňovém záběry zvládne pokrýt opravdu celou vozovku. Pokročilé chytré hlasové ovládání asi u nás moc lidí neocení, ale pro globální trh jde o velmi lákavou funkci. Dále pak kamerka má třeba celoskleněnou čočku pro lepší zaostření, vysoce citlivý senzor, Wi-Fi připojení nebo možnost instalace pomocí elektrostatické adheze.

A cena ? Nic závratného, s naším slevovým kupónem AMPAV00 si ji můžete až do 15. června pořídit jen za $37.91 / 31.59€. Tak proč neudělat svému oři na čtyřech kolech zase nějakou radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.