Stále máme ještě spoustu otazníků ohledně nadcházejícího Xiaomi Mi 8. Ještě před několika dny neexistovala o Xiaomi Mi 8 žádná zvěst a nyní se jich objevilo hned několik. Všechny hlavní se ale dají rozdělit do dvou kategorií. První říká, že Xiaomi Mi 7 byl zrušen a přeskočí jej Mi 8, ta druhá zase tvrdí, že oba smartphony budou představeny dohromady a Mi 8 bude upgradovanou verzí Mi 7.

Xiaomi však dnes oznámilo, že v květnu uskuteční velkou konference v Shenzhenu, na které se očekává, že bude Xiaomi Mi 8 představeno. Lei Jun, generální ředitel společnosti Xiaomi nyní prozradil, že Mi 8 nebude v tomto případě, jelikož má Xiaomi nachystánu celou řadu dalších produktů, které dočkají odhalení.

Jedním z přístrojů, který bychom mohli čekat, je Xiaomi Mi Band 3. Tento náramek bude vybaven OLED displejem, jehož zakřivení napodobuje 2.5D na smartphonech. Očekává se, že Mi Band 3 bude disponovat klasickým souborem funkcionalit, které budou zahrnovat měřič tepové frekvence, GPS, krokoměr, monitoring spánku a další. Dále by měl přijít s Bluetooth 4.2 a pravděpodobně bude certifikován proti vodě a prachu IP67.

Je však pravděpodobné, že kromě Mi Band 3 si Xiaomi na nás připraví i další překvapení. Zatím nám nezbývá než čekat a těšit se na další úniky z díly Xiaomi.