Už jen pár hodin zbývá do netrpělivě očekávaného představení OnePlus 6 v Londýně a jak už je z značky zvykem, tak ještě před vydáním se šéf firmy Pete Lau pochlubil dalšími snímky z fotoaparátu telefonu, aby fanoušky navnadil. Nutno dodat, že se jedná o komprimované fotky pocházející ze sociální sítě Weibo, což lehce degraduje jakoukoli reálnou vypovídající hodnotu, ale i tak musíme ocenit výkon zejména za horších světelných podmínek.

Specifikace se už také pomalu ustálily na konkrétních informacích, takže nás snad dnes večer nic moc nepřekvapí. Něco by mělo být ale opravdu jasné už dopředu, ať už se jedná o 6,23-palcový optický AMOLED displej s poměrem stran 19:9 a rozlišením 2280×1080 pixelů, vykousnutí displeje nebo duální zadní fotoaparát se 20 Mpix + 16 Mpix snímači a AI funkcemi a OIS. Samozřejmě také procesor Snapdragon 845 a až 8 GB RAM nebo 256 GB vnitřní paměti.

This slideshow requires JavaScript.

Celá sláva představovovacího ceremoniálu vypukne už v 18:00 našeho času a my se samozřejmě pokusíme vám zprostředkovat ještě před usnutím nějaký rychlý souhrn hlavních prvků a prodejních taháků OnePlus 6.