V současné době se naštěstí telefony vrací k možnosti vložení microSD karty k rozšíření vnitřního úložiště, i když se většinou jedná o hybridní SIM slot a ne samostatný. Ale i tak jde o veskrze příjemný bonus, který v minulosti zejména u vlajkových modelů rozhodně nebyl zvykem. A dnes pro vás máme speciální akci na jednu takovou levnou microSD karta, která se může vždycky hodit. Konkrétně o SanDisk Ultra 64 GB z nabídky e-shopu Cafago.

Tato microSD karta SanDisk Ultra 64 GB se může pochlubit nálepkou Class 10 a klasifikací UHS-I, což slibuje slušné rychlost kole 80 MB/s. Takže se karta hodí i na ukládání videa ve FullHD rozlišení a nemusíte mít strach z nedostatečného výkonu pro podobné použití. Samozřejmostí jen odolnost proti vodě, vyšším teplotám, nárazu a zejména rentgenovému záření, takže nejsou data v nebezpečí skoro za žádných okolností.

Jedná se samozřejmě také o originální kousek a na e-shopu Cafago si SanDisk Ultra 64 GB microSD kartu můžete momentálně pořídit ještě levněji než obvykle díky slevovému kupónu AMC28. Ten platí až do 10. června a sníží cenu na sympatických $22.38 / 18.65€.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.