Už pár dnů se spekuluje o tom, že Xiaomi Mi 7 bude uveden koncem tohoto měsíce. A zdá se, že to bude pravda, protože v obchodě čínského operátora China Mobile budou předběžné objednávky telefonu startovat 27. května/mája.

Alespoň to píší na velkém světelném billboardu před obchodem. Je trochu s podivem, že Xiaomi posílá na trh tak krátce po uvedení Mi Mix 2S další novinkový telefon. Těžko také říci, jak a zda nebudou ovlivněny prodeje právě Mi Mix 2S, protože na Mi 7 si brousí zuby spousta fanoušků.

Předběžné objednávky

Navíc se taky hovoří o tom, že Xiaomi by mohla koncem května/mája představit hned dva nové telefony a někteří spekulují i o tom, že v červnu/júni bude uveden v rámci oslav 8. výročí společnosti i Xiaomi Mi 8. A k tomu všemu by se měla objevit i odlehčená verze Mi 7 Lite. Je to prostě docela zamotané, takže uvidíme, co se z toho nakonec vyvine.

Podle dalších informací se bude Xiaomi Mi 7 prodávat za 2799 jüanů (442 dolarů) za verzi s 6/64 GB pamětí a verze s 6/128 GB bude stát 3299 jüanů (521 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.