Veškeré parametry novinkového OnePlus 6 už známe. Aby taky ne, telefon bude uveden už za dva dny a tipaři, ale i samotní zástupci OnePlus, po malých dávkách zveřejňovali informace o jeho specifikacích. Dnes tu máme snad už poslední info, které tvrdí, že telefon nabídne fotoaparáty s AI funkcemi.

Poměrně dost výrobců se do svých letošních vlajkových lodí snaží tyto funkce implementovat, tak proč by OnePlus mělo zůstat pozadu. Teaser, který na tuto skutečnost upozorňuje je sice minimalistický, ale naprosto zřejmý.

fotoaparáty s AI funkcemi

Očekává se, že OnePlus 6 bude mít zadní duální kameru složenou z 20 MPix a 16 MPix snímačů a přední kamera by měla být 16 MPix. Někteří dokonce srovnávají fotoaparát OnePlus 6 s kamerami iPhone X, Samsung Galaxy S9 a nebo Pixel 2.

Ostatně foto výbava telefonů OnePlus je pověstná svou kvalitou. Primární 20 Mpix snímač duální kamery by měl mít clonu f/1.7, což je velmi slušné a sekundární 16 MPix snímač by měl fungovat jako teleobjektiv. Očekává se také podpora OIS a pomalé snímání videa. O přední kameře se zatím moc nemluvilo, ale za nedlouho by mělo být naprosto jasno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.