Telefon Vernee X se na trhu objevil koncem loňského roku. Svým designem přesně zapadl do trendu, který začal loni a i letos je stále aktuální. Jde o Full-screen design a o displej s poměrem stran 18:9.

Tomu je přizpůsobena i obrazovka Vernee X, která má úhlopříčku 6 palců a rozlišení 2160×1080 pixelů. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony.

Vernee X

Hlavním tahákem je podle ohlasů uživatelů velká baterie s kapacitou 6200 mAh s podporou rychlého 9V/2A nabíjení. K zahození není ani kombinace procesoru Helio P23 s dostatečnou pamětí, kdy RAM je 6 GB a interní paměť dosáhla na 128 GB.

Foto výbava nabízí hlavní duální fotoaparát složený s objektivů s rozlišením 16 a 5 MPix s PDAF a clonou f/2.0. Přední kamera má 13 a 5 MPix snímače a světelnost f/2.0.

Vernee X

Pokud vám nestačí tento stručný souhrn parametrů a o koupi telefonu uvažujete, můžete se podívat na naši recenzi, kde je podrobně popsáno jak Vernee X funguje v praxi. Telefon si můžete koupit na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je aktuálně nabízen v modré barvě za 262 Euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.