Telefony Moto C a C Plus se na trhu objevily loni s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Letos to vypadá, že Motorola plánuje pokračovat v tomto trendu a připravuje novinkové Moto C2 a C2 Plus.

Sice je to docela nedávno, co spatřily světlo světa Moto G6, G6 Plus a G6 Play, ale na C2 a C2 Plus si zřejmě ještě nějaký ten pátek počkáme. Zatím se můžeme podívat na renderované obrázky chystané „céčkové“ řady.

Moto C2

Oba telefony mají podobný design jako Moto E4 a zachovávají vzhledovou linii všech posledních modelů Motoroly. Na rozdíl od mnoha přístrojů, které se letos dostaly na trh, mají Moto C2 a C2 Plus poměrně silné rámečky kolem displeje se standardním poměrem 16:9.

Také kolébka hlasitosti a tlačítko pro zapnutí/vypnutí přístroje jsou uloženy klasicky na pravé hraně. Na výrazné bradě Moto C2 Plus najdeme fyzické Home tlačítko, které by mohlo fungovat také jako snímač otisků prstů.

Moto C2

Při pohledu na zadní stranu vidíme typický kruhový modul fotoaparátu, který má pouze jeden snímač a LED blesk. Co se dalších parametrů obou chystaných telefonů týče, ty zatím zůstávají v utajení, ale předpokládáme, že by se nějaké informace mohly brzo objevit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.