Ohodnoťte článek

Podle nejčerstvějších informací to vypadá, že představení Samsung Galaxy Note 9 by mohlo přijít dřív, než jako každoročně na veletrhu IFA v srpnu/auguste. Nic však není oficiálně potvrzeno.

Renderovaný obrázkek, který se objevil na Twitteru, dokazuje, že k žádným zásadním designovým změnám nedojde a Note 9 je vzhledově téměř identický jako Galaxy Note 8. Letošní model by mohl být jen o 2 mm kratší než loňský a měl by mít 6,4 palcový Super AMOLED displej a baterii s kapacitou 4000 mAh.

Dále se proslýchá, že společnost Samsung má stále potíže při výrobě snímače otisků v displeji, takže je téměř jisté, že Galaxy Note 9 bude mít čtečku otisků na zádech a ne integrovanou do displeje, jak se dříve spekulovalo.

Nu a nakonec z výpisu Geekbench můžeme potvrdit několik dalších parametrů. Procesorem bude Snapdragon 845 a jeho výkon se pohybuje v rozmezí hodnot jako u jiných telefonů s tímto čipsetem. Procesor doplňuje 6 GB RAM a operačním systémem je Android 8.1 Oreo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.